malování Horák

Specializujeme se především na menší a střední zakázky. Díky tomu tak můžeme každému projektu věnovat maximální péči. Své služby nejčastěji provozujeme v bytech a rodinných domech, ale i restauracích nebo kancelářích. Chcete si nechat vymalovat nebo vytapetovat se zárukou dobře odvedené práce? Připojit se ke spokojeným klientům, jejichž interiéry už našima rukama prošly? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a začít přemýšlet do jakého stylu vaše bydlení vymalujeme.

malby Horák

MALÍŘSTVÍ, TAPETOVÁNÍ, DEKORATIVNÍ POVRCHY

Naše firma je tým profesionálních řemeslníků v čele se zručnými malíři pokojů, natěrači a tapetáři. Zabýváme se především malířskými, tapetářskými a natěračskými pracemi v Brně a okolí. Naše portfolio služeb jsme v průběhu času rozšířili i o stěrkování, natírání střech a fasád, stěhování, úklid nebo broušení a lakování parket.

Od počátku firmy klademe důraz na kvalitu odvedené práce, ale i prvotřídnost používaných materiálů. Abychom tato svá očekávání splnili a svým klientům přinášeli radost, nespoléháme se na to, co už umíme. My jdeme dál. Stále se v oboru vzděláváme. Důležitou zkušeností pro nás byla i dlouhodobá spolupráce s mnichovskou firmou Korrosionsschutz und malerbetriebe Gerhard Schmitz. Získali jsme tu praxi při realizaci náročných zakázek v zahraničí, ale i mnoho podnětů, kde se nejmodernějším technologickým postupům učit.

Naši klienti jsou jako naše rodina. Chceme pro ně jen to nejlepší. Proto si dáváme záležet na férovém jednání, spolehlivosti, kvalitě, rychlosti a čistotě. Rozmazlování zákazníků nás baví. Vidět jejich spokojený úsměv a domov zářící novotou a barvami je pro nás ta největší odměna.

Specializujeme se především na menší a střední zakázky. Díky tomu tak můžeme každému projektu věnovat maximální péči. Své služby nejčastěji provozujeme v bytech a rodinných domech, ale i restauracích nebo kancelářích.

Chcete si nechat vymalovat nebo vytapetovat se zárukou dobře odvedené práce? Připojit se ke spokojeným klientům, jejichž interiéry už našima rukama prošly? Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat a začít přemýšlet do jakého stylu vaše bydlení vymalujeme.